23 Şubat 2010 Salı

presse mentali is my posse!


öncelikle son postumdaki sorunun cevabını vereyim: fotoğraftaki kaldırımdan da anlaşılacağı gibi fotoğraf türkiyede arap yarımadasında antakyada çekildi. futbloglarda beklemediğimiz kadar da oy almış, ilginç...

başlığa gelirsek, interde efsane olmasamda italyadaki takımımı değiştirmeme sebep olan cezayayının italyadaki temsilcisi il dramsta'nın arkadaşlarıyla birlikte kurduğu amatör ama gelecek vaadeden presse mentali grubundan bahsetmek istedim. hiphop müziği sevmeseniz bile dinlediğiniz de göreceksiniz ki şarkılar youtubetaki freestyle ya da ronaldinho compilation videolarına çok uygun... presse mentali ile ilgili myspace ve facebook sayfalarını da verelim tam olsun...1 yorum:

köşeli dedi ki...

bizde bloğa döndün diye seviniyorduk. hipten hoptan bahsedeceğine toptan bahset trap.. guiza'nın gözyaşları sel oldu, ekranda dörtyollu engelli darbukacıyı izliyormuş gibi olduk, bizde duygulandık. dağıtma konuyu lütfen. bak al lee'ye veya barizzio abimize.. adamlar yenildikten sonra da, takımları çok kötüyken bile uğur meleke gibi döktürüyorlar. feyz al!


önemli not: ilerleyen günlerde al lee'den izin alıp bana yolladığın sezon sonu tahminlerini içeren maili blogla ve trap severlerle paylaşacağım.. anladın sen onu..